Skip to main content

Na początku listopada firma comepack (wraz z ośmioma innymi niemieckimi przedsiębiorstwami) zaprezentowała swoją wiedzę i technologie na wspólnym stoisku firmowym IHK Baden-Württemberg podczas Międzynarodowych Targów Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych 2022.

Już pierwszy z trzech targowych dni rozpoczął się znakomicie i na stoisku widać było spore zainteresowanie. Międzynarodowa publiczność ekspercka wykazała duże zainteresowanie naszymi koncepcjami czystego i zrównoważonego zarządzania kontenerami.

Odwiedzający mieli okazję osobiście poznać i sprawdzić nasze systemy kontenerowe oraz dowiedzieć się więcej o cyfrowych rozwiązaniach comepack. Targi były także dobrą okazją dla naszego zespołu do nawiązania kontaktu i wymiany pomysłów z innymi światowej klasy specjalistami w dziedzinie automatyki i robotyki.

Warsaw Industry Week: Fakty i liczby

  • Najszybciej rozwijające się targi branżowe w Polsce
  • 300 wystawców
  • 60 konferencji
  • Międzynarodowa publiczność ekspertów
  • Około 17 000 odwiedzających
Warsaw Industry Week 2022

Zawsze o krok do przodu w zrównoważoną przyszłość

Stale pogłębiamy naszą wiedzę i tworzymy nowe ścieżki dla naszych klientów. Skorzystaj z doświadczenia naszego doskonale wykwalifikowanego zespołu i umów się na warsztaty Out-of-the-Box już teraz!

NASZE NAJNOWSZE
AKTUALNOŚCI

Oczyszczony las
comepack News

Opakowania jednorazowe – duże zapotrzebowanie w branży rolniczej

Ogranicz – wykorzystaj ponownie. Branża rolnicza charakteryzuje się dużym zapotrzebowaniem na opakowania jednorazowe! Jedno z…
Dzięki efektywnemu zarządzaniu pojemnikami firmy comepack może szybko i łatwo zorganizować komponenty od dostawców przeznaczone dla przemysłu motoryzacyjnego.
comepack News

Brak danych z opakowań jednorazowych

Ogranicz – używaj ponownie – NIE poddawaj recyklingowi: Brak danych dotyczących opakowań jednorazowego użytku. opakowania…
Mewa trzymająca kawałek plastiku
comepack News

Odpady opakowaniowe: jak firmy mogą lepiej dbać o środowisko?

Jak poprawić wpływ swojej firmy na środowisko, jeśli chodzi o opakowania? Co roku w Europie…