Nigdy więcej pojemników poza kontrolą

Dzięki temu Twoja firma działa i reaguje szybciej niż kiedykolwiek wcześniej Przejmij kontrolę Jedno oprogramowanie które łączy wszystko

Ustal teraz termin bezpłatnej konsultacji

INTELIGENTNE
OPROGRAMOWANIE DO ZARZĄDZANIA POJEMNIKAMI

JAK DZIALA INTELIGENTNE OPROGRAMOWANIE DO ZARZĄDZANIA POJEMNIKAMI

Jeśli zastanawiasz się, gdzie teraz znajdują się Twoje pojemniki i kiedy ponownie będą dostępne, to nasze przyjazne dla użytkownika oprogramowanie do zarządzania pojemnikami zapewni właściwą odpowiedź. Dzięki temu Twoja firma będzie działać i reagować szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Przejmij kontrolę i steruj swoimi opakowaniami.

DLACZEGO OPROGRAMOWANIE JEST OPŁACALNE DLA TWOJEJ FIRMY?

Pojemniki są towarem i mają znaczącą wartość dla Twojego biznesu. W każdym systemie dostaw stanowią one nieodzowną i stałą część składową łańcuchów dostaw. Tym samym są one także częścią planowania, przetargów i projektów. Pojemnik pełni kluczową rolę w obszarach związanych z cyfryzacją i zrównoważonym rozwojem, ponieważ jest on nie tylko opakowaniem, ale także nośnikiem informacji. Każdy, kto posiada pulę pojemników i zarządza nimi, z pewnością przekonał się, że w klasycznym zarządzaniu listami i dokumentami szybko można dojść do pewnej granicy. Pojemniki często są tam, gdzie akurat być nie powinny, i często w ramach szybkich działań dokupowane są ich znaczne ilości. Łańcuchy dostaw są wstrzymywane, a uczestnicy całego procesu są niezadowoleni. Zrób krok do przodu, wykorzystując nasze rozwiązania w zakresie oprogramowania i zadbaj o niezbędną transparentność i rozeznanie, by uniknąć takich sytuacji. Przejmij kontrolę nad swoją pulą pojemników, wesprzemy Cię w tym!

Przejrzyste i dobrze opracowane oprogramowanie do zarządzania pojemnikami zapewnia optymalizację Twoich procesów
Przejrzyste i dobrze opracowane oprogramowanie do zarządzania pojemnikami zapewnia optymalizację Twoich procesów

SZEROKI ZAKRES MOŻLIWOŚCI

Wystarczą trzy kroki, by mieć kontrolę zawsze i wszędzie: nasze bazujące na chmurze oprogramowanie do zarządzania pojemnikami można dostosować indywidualnie do Twoich struktur oraz procesów oferując wiele dodatkowych funkcji.

Nasze oprogramowanie …

 • zna lokalizację i status
 • optymalizuje zapasy
 • pozwala uniknąć strat
 • śledzi przemieszczanie się pojemników
 • redukuje kapitał obrotowy
 • zapobiega powstawaniu „wąskich gardeł“.
 • zna lokalizację i status
 • optymalizuje zapasy
 • pozwala uniknąć strat
 • śledzi przemieszczanie się pojemników
 • redukuje kapitał obrotowy
 • zapobiega powstawaniu „wąskich gardeł“.

FUNKCJE
W SKRÓCIE

Nasze inteligentne oprogramowanie do zarządzania pojemnikami może być dostosowane specjalnie do Ciebie i Twoich potrzeb. Podstawowy system może być rozszerzony o dodatkowe moduły i funkcje sztucznej inteligencji. Zależnie od potrzeb, integrujemy dodatkowe moduły, takie jak Auto Replenishment (automatyczne uzupełnianie zapasów) czy Monitoring & Data Analysis Services (monitorowanie i analiza danych). W ten sposób zapewniamy ciągłą optymalizację zarządzania kontenerami i maksymalne wykorzystanie Twojej puli pojemników. W każdej chwili mogą być zaimplementowane także inne moduły. Skontaktuj się z nami!

Application Example

Redukcja stanów magazynowych

Zdefiniuj ilości zapasu na magazynie i pozwól działać naszemu systemowi sztucznej inteligencji. Uwzględni on nie tylko to, kto ma w danej chwili jakie zapasy pojemników, ale także to, jak te stany magazynowe będą się zmieniać w przyszłości. Tym samym możesz wcześniej zaplanować i zabezpieczyć w terminie kolejne dostawy.

Zwiększenie dostępności

Kiedy zapasy zarządzane są według automatycznych wywołań, unikasz nadmiernych stanów magazynowych i przejmujesz kontrolę nad Twoją pulą pojemników. Upewnij się, że pojemniki są tam, gdzie ich potrzebujesz.

Skrócenie czasów przebiegu

Pojemniki w łańcuchach dostaw wykorzystywane są w pierwszym rzędzie do transportu materiałów. Używając naszego oprogramowania będziesz miał pewność, że pula pojemników jest w ruchu, a Ty tym efektywnie sterujesz, optymalizując przy tym koszty zasobów.

OPROGRAMOWANIE,
KTÓRE ŁĄCZY W SOBIE WSZYSTKO

Prowadzenie kont w oparciu o dane ilościowe i identyfikację

Intuicyjne, wielojęzyczne i przyjazne dla użytkownika

Indywidualnie dostosowane do Twoich struktur i procesów

Zarządzanie stanami magazynowymi łącznie z modułem inwentaryzacji

Wywołania -Częściowo /całkowicie zautomatyzowane (przyjmowanie/ wysyłanie towaru/magazyn)

Dostęp 24/7 przez przeglądarkę
i aplikację

Zaplanowane powiadomienia i raporty

Łatwe połączenie interfejsu z systemami ERP i MES

Indywidualny monitoring pojemników

Unique Tracking

Wszystkie opakowania lub zasoby są monitorowane w sposób indywidualny. Zwiększ stopień wykorzystania poolingu pojemników.

Łączenie produktów

połączenie Twoich komponentów z opakowaniami

Łączenie produktów umożliwia lepszą widoczność części znajdujących się w pojemnikach. Monitoruj części poddostawcy przy pomocy oprogramowania do zarządzania pojemnikami.

Automatyczna kontrola dostawy

Replenishment

Pozwól, aby inteligentne algorytmy oprogramowania pomogły Ci w planowaniu pojemników zwrotnych. Prowadzi to do zmniejszenia liczby zamówień przy jednoczesnej optymalizacji wykorzystania transportu.

Opłata za użytkowanie

Obliczanie opłaty za korzystanie z Twojego narzędzia

Pozwól, aby Twój pooling pojemników generował obrót. Wspólnie z nami ustal odpowiedni model opłat za korzystanie z poolingu. Nasz system oferuje możliwość szybkiego i łatwego obliczania opłat.

Digital Packaging Manifest

instrukcja pakowania oparta na cyklu produkcyjnym

Dzięki podejściu opartemu na cyklu produkcji i przejrzystej strukturze, przy użyciu tego narzędzia można efektywnie i w sposób cyfrowy realizować procesy zatwierdzania i dokumentacji. Dzięki systemowi w obiegu znajdują się tylko ważne wersje instrukcji pakowania.

Automatyczne wyrównywanie sald

Account Reconciliation

Skonsoliduj swoje portale klientów w naszym systemie. Zyskaj czas, automatycznie porównując wszystkie rezerwacje z portali z własnymi danymi.

Metrics

zintegrowane narzędzie BI dla Dashboards u.v.D.m.

Metrics to narzędzie do zarządzania przeznaczone do analizy danych. Jako zintegrowane narzędzie Business Intelligence Tool, dane inwentaryzacyjne i transakcyjne z oprogramowania są udostępniane i przetwarzane graficznie. Oszczędzaj czas i pieniądze dzięki dynamicznej analizie danych.

Control Tower

Monitoring & Data Analysis as a Services

Miej zawsze podgląd dotyczący obiegu pojemników i swoich danych. Dzięki naszej koncepcji Control Tower oferujemy monitorowanie, rozliczanie i analizę danych w formie usługi.

Poprawa bezpieczeństwa zaopatrzenia

Nasz system informuje, kiedy pula pojemników powinna być zaktualizowana, dzięki czemu możesz podjąć działania, zanim przerwane zostaną łańcuchy dostaw z powodu brakujących pojemników.

Mniejsze zapotrzebowanie na pojemniki

Efektywność jest naszym najwyższym priorytetem. Twoja pula pojemników powinna dla Ciebie pracować, a nie być składowana i niewykorzystana przez długi czas. Na podstawie ciągłej analizy zapasów, zapotrzebowania i dostępności obliczana jest regularnie rzeczywiście potrzebna wielkość puli pojemników.

Zmniejszenie ilości ubytków i uszkodzeń

Czy ciągle kupujesz pojemniki, a potem zastanawiasz się, gdzie one się właściwie podziały? Już nigdy więcej nie trać możliwości przeglądu sytuacji, śledz ruchy w puli z poziomu pojedynczego pojemnika lub w oparciu o ilość pojemników.

Skoncentruj się na najważniejszym!

Zacznij używać oprogramowania do zarządzania pojemnikami i przenieś swoją logistykę opakowań wielokrotnego użytku na wyższy poziom! Ustal termin bezpłatnej konsultacji z naszymi ekspertami.

Ustal teraz termin bezpłatnej konsultacji

TO TAKŻE
MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Inteligentne zarządzanie pojemnikami

Przejmij kontrolę, wykorzystując oprogramowanie do zarządzania pojemnikami. Ty zarządzasz pojemnikami a nie one tobą!

Tracking
& Tracing

Poprzez stosowanie najnowocześniejszych urządzeń tworzymy rozwiązania, mające na celu eksploatację puli pojemników efektywną z punktu widzenia kosztów.

Zrównoważone mycie pojemników i logistyka

Przekaż czyszczenie pojemników w nasze ręce i korzystajcie z naszego wieloletniego doświadczenia oraz naszej usługi czyszczenia.

Out of the Box – porady

Opracujemy dla Ciebie indywidualne rozwiązania, które umożliwią efektywne zarządzanie pustymi pojemnikami.