MULTI PACK / OPAKOWANIE ZBIORCZE

POJEMNIKI MULTI PACK

Dzięki możliwym do zagnieżdżania (możliwym do układania w stosy jeden w drugi) pojemnikom serii MULTI PACK zmniejszy się objętość transportu powrotnego nawet o 70%. W ten sposób oszczędzisz koszty i zmniejszy się ślad CO2. Krawędź pojemnika jest odwrócona na drugą stronę i tworzy dookoła listwę uchwytową ułatwiającą transport.
Obciążenie użytkowe dynamiczne pojemników wykonanych ze sztywnego polipropylenu nadającego się do recyklingu wynosi od 10 do 15 kg. Jego pojemność użytkowa waha się od 6,2 l (bardzo kompaktowa) do 76 l.
W celu zoptymalizowanego sterowania i identyfikacji każdy pojemnik jest wyposażony w indywidualny kod kreskowy – ułatwia to również automatyzację. Są kompatybilne z paletami jak również dopuszczone do transportu towarów niebezpiecznych.

COMEPACK 3

Największy pojemnik w serii o pojemności użytkowej 76 l. Na palecie można załadować 51 takich okazałych pojemników. Użytkowe wymiary wewnętrzne wynoszą 740 x 370 x 295 mm (u góry) i 700 x 330 mm (u dołu). Maksymalne obciążenie użytkowe wynosi 15 lub 20 kg (dynamiczne /statyczne).

Dowiedz się więcej
Ladungsträger Comepack 3
Ladungsträger Multi Pack 4

MULTI PACK 4

Przy 598 mm MULTIPACK 4 jest o około 25% krótszy niż COMEPACK 3 przy identycznym obciążeniu użytkowym i podobnych użytkowych wymiarach wewnętrznych odnośnie szerokości i wysokości. Pojemność użytkowa jest ograniczona do 62 l. Paleta odpowiada 84 pojemnikom.

Dowiedz się więcej

MULTI PACK 5

Zasadniczo MULTIPACK 4 o zmniejszonej wysokości do 217 mm o pojemności użytkowej 43 l, którego dokładnie 100 sztuk można ułożyć na palecie.

Dowiedz się więcej
Ladungsträger Multi Pack 5
Ladungsträger Multi Pack 6

MULTI PACK 6

Krótszy, bardziej kompaktowy MULTIPACK 5 o identycznej obciążeniu użytkowym 20 kg (statyczne) lub 15 kg (dynamiczne).

Dowiedz się więcej

MULTI PACK 7

Najmniejszy możliwy do zagnieżdżania pojemnik z serii MULTI PACK (299 x 199 x 152 mm) o pojemności 6,2 l. Obciążenie użytkowe jest nieco niższe i wynosi 15 kg (statyczne) i 10 kg (dynamiczne), ale pojemnik wyróżnia się ultra-kompaktową, praktyczną konstrukcją.

Dowiedz się więcej
Ladungsträger Multi Pack 7
MULTI PACK

MULTI PACK / OPAKOWANIE ZBIORCZE – Informacje ogólne

Pojemniki transportowe z serii MULTI PACK to sztywne, możliwe do zagnieżdżania pojemniki z tworzywa sztucznego o dynamicznym obciążeniu użytkowym od 10 do 15 kg, które po opróżnieniu można łatwo układać jeden w drugim, aby zmniejszyć pustą objętość podczas transportu powrotnego.

Dowiedz się więcej

Inne nasze pojemniki

Sprawdź inne oferowane przez nas rodzaje pojemników: Europaleta H1, Pojemniki RL-KLT, Multi Pack L ESD, Mega Pack, VDA KLT.

Masz pytania dotyczące naszych pojemników? Skontaktuj się z nami już teraz!


  Wybierz branżę*

  TO TAKŻE
  MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

  VDA KLT

  KLT lub małe pojemniki to plastikowe pojemniki transportowe o mniejszych wymiarach.

  MEGA PACK

  Pojemniki z serii MEGA PACK to składane duże pojemniki o podstawowych wymiarach palety, które można złożyć w celu zaoszczędzenia miejsca.

  MULTI PACK L ESD

  Pojemniki transportowe serii L łączą w sobie zalety pojemników MULTI PACK z możliwością zagnieżdżania (z możliwością układania w stosy jeden w drugi) z zaletami przewodzącego tworzywa sztucznego PPL6.

  RL KLT

  Skrót „RL” oznacza Redesign Light /przeprojektowany lekki/. Konkretnie oznacza mniejszy ciężar pojemnika niż zwykły KLT przy większej objętości napełnienia.

  Paleta z tworzywa sztucznego H1

  Najczęściej używana europaleta z tworzyw sztucznych w Europie, specjalnie opracowana dla wymagających standardów przemysłu spożywczego.