Budowa maszyn

Dla większej efektywności i bezpieczeństwa procesów współtworzymy przyszłość Twoje komponenty we właściwym czasie we właściwym miejscu Nasze zarządzanie pojemnikami steruje zaopatrzeniem w opakowania

SPECJALNE ROZWIĄZANIA
DLA BRANŻY BUDOWY MASZYN

Jesteśmy pewni, że naszymi usługami przyczyniamy się do jeszcze bardziej efektywnego i innowacyjnego kształtowania łańcuchów dostaw i procesów w jednej z branż napędzających Przemysł 4.0. Aby budowa maszyn także w przyszłości pozostała jedną z najbardziej innowacyjnych gałęzi przemysłu, pomagamy przy pomocy naszych rozwiązań w zakresie cyfryzacji w zrównoważonym i efektywnym tworzeniu łańcuchów dostaw.

Pojemniki, jako nośniki informacji, dostarczają niezawodnych danych, które przyczyniają się do utrzymania odpowiedniej jakości wewnątrz procesów logistycznych.

Dzięki firmie comepack nie musisz już martwić się odnośnie zastosowania odpowiednich pojemników w branży budowy maszyn

ROZWIĄZANIA LOGISTYCZNE DLA BRANŻY BUDOWY MASZYN

Nasze zarządzanie pojemnikami kontroluje zaopatrzeniem wewnątrz Twojego łańcucha dostaw. Zapewnij sobie, by odpowiednie pojemniki znalazły się w łańcuchu dostaw we właściwym czasie i w odpowiedniej ilości.

Dzięki firmie comepack nie musisz już martwić się odnośnie zastosowania odpowiednich pojemników w branży budowy maszyn

POJEMNIKI DLA BRANŻY BUDOWY MASZYN

Pojemniki chronią Państwa produkty, stanowią wsparcie w procesie automatyzacji i służą, jako nośnik informacji w cyfryzacji łańcuchów dostaw. By efektywniej wesprzeć kompleksowe procesy i ich przebiegi, firma comepack jest partnerem, który opracuje dokładnie dostosowane rozwiązania dla podmiotów działających w branży. Współkształtujemy przyszłość dla większej efektywności, wyżej jakości i bezpieczeństwa procesów

Blue Boxes

TWOJE KORZYŚCI
Z ROZWIĄZAŃ LOGISTYCZNYCH FIRMY COMEPACK

Śledzenie poszczególnych pojemników w oparciu o technologie IoT-Tracking & Tracing

Asortyment pojemników o redukowalnej pojemności

Pojemniki do biernych rozwiązań zależnych od temperatury

Wysokie wymagania w zakresie czyszczenia (opakowania wykorzystywane w sprzedaży umieszczane są bezpośrednio w nośnikach ładunku)

Wysoka niezawodność dostaw

Niezależnie od tego, czy chodzi o przemysł motoryzacyjny, farmaceutyczny czy handel, każda branża potrzebuje specjalnych rozwiązań. Znajdziesz je u nas. Firma comepack spełni Twoje wymagania wobec logistyki opakowań wielokrotnego użytku w sposób indywidualny i dostosowany do danej branży.
Skontaktuj się z nami!

Podejmijmy wspólnie zadania i opracujmy rozwiązania szyte na miarę.

Skontaktuj się z ekspertem branżowym
Skorzystaj z fachowej wiedzy i doświadczenia naszych wykwalifikowanych ekspertów branżowych, którzy doradzają zgodnie z zasadą ‚Out of the Box’

ODKRYJ
INNE BRANŻE

Przemysł motoryzacyjny

Rozwiązania dokładnie dostosowane do wymagającej branży przemysłu motoryzacyjnego i maszyn rolniczych.

Farmacja i biotechnologia

Prawidłowe magazynowanie, komisjonowanie i wysyłka drogich i wrażliwych produktów. Skorzystaj z naszego rozwiązania branżowego.

Elektrotechnika

Efektywne rozwiązania logistyczne dzięki odpowiedniemu systemowi opakowań wielokrotnego użytku.

Branża budowlana

Redukcja ubytków materiałowych i kosztownych przestojów w perspektywie długoterminowej. Skorzystaj z naszego ponadbranżowego know-how.