Elektrotechnika

Transparentne i cyfrowe rozwiązania

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA
DLA BRANŻY ELEKTRONICZNEJ

Jesteśmy przekonani o tym, iż w każdej globalnej sieci produkcyjnej elektroniczne elementy konstrukcyjne stanowią ich integralną i decydującą część składową. W czasach kompleksowych łańcuchów dostaw dostępność niezbędnych komponentów we właściwym czasie, w zamawianej ilości i mających najwyższą jakość, jest nieodzowna. Z tego też względu wspieramy branżę elektrotechniczną transparentnymi i cyfrowymi rozwiązaniami w zakresie logistyki opakowań wielokrotnego użytku oraz zarządzania pojemnikami.

Firma comepack może również zaoferować najlepsze rozwiązania do zarządzania pojemnikami dla indywidualnego portfolio w sektorze elektrotechnicznym

LOGISTYCZNE ROZWIĄZANIA DLA PRZEMYSŁU ELEKTRONICZNEGO

Ta branża obejmuje m.in. automatykę, urządzenia medyczne, technologię sygnalizacyjną, półprzewodniki, systemy bezpieczeństwa, komponenty elektryczne, produkcję baterii oraz związana z tym konserwacje i serwis. Branża elektryczna posiada obszerne i ciekawe portfolio wraz z różnymi wyzwaniami.

Dla potrzeb łańcuchów dostaw niezbędny jest zatem szeroki i indywidualny wachlarz rozwiązań, by mogły one wspierać potrzeby przemysłu elektronicznego w zakresie jego procesów. Oprócz tego, że fizycznie udostępniamy opakowania wielokrotnego użytku, jesteśmy także ważnym dostawcą danych zawartych w pojemnikach będących nośnikami informacji. Dzięki temu, jako godny zaufania partner możemy zaoferować obszerne rozwiązania w zakresie cyfryzacji w ramach logistyki opakowań wielokrotnego użytku i tym samym łańcuchów dostaw.

POJEMNIKI W BRANŻY ELEKTRONICZNEJ

Wymagania w przemyśle elektronicznym są szczególnie wysokie. Elektroniczne elementy konstrukcyjne muszą być konsekwentnie chronione przed ładunkami elektrostatycznymi podczas składowania i transportowania. W tym celu rożni producenci opracowali specjalne tworzywo z materiału przewodzącego prąd (antystatyczny materiał ESD). Tego typu pojemniki występują w różnych odmianach: od zwykłych tacek, poprzez klasyczne małe pojemniki, aż po duże opakowania przeznaczone dla wielkowymiarowych elementów konstrukcyjnych.

Pomożemy w wyborze odpowiedniego opakowania odpowiadającego Twoim potrzebom, dokonamy cyfryzacji Twoich pojemników w oparciu o różne technologie typu IoT-Tracking & Tracing i zadbamy o to, by Państwa elektroniczne elementy konstrukcyjne w sposób w pełni funkcjonalny odnalazły drogę w łańcuchu dostaw. Bazując na naszym doświadczeniu wiemy, że materiał ESD i technologie typu IoT-Tracking & Tracing bardzo dobrze razem funkcjonują. Stąd też możemy dostarczyć i przetworzyć decydujące dane, by efektywnie i bezpiecznie stworzyć wrażliwe łańcuchy dostaw.

Posiadamy odpowiednie opakowania. Rozwiązania firmy comepack do zarządzania pojemnikami są również dostosowane do indywidualnych potrzeb w przemyśle elektronicznym!

TWOJE KORZYŚCI
Z ROZWIĄZAŃ LOGISTYCZNYCH FIRMY COMEPACK

Rutynowe postepowanie z nośnikami wykonanymi z materiału ESD

Śledzenie poszczególnych pojemników w oparciu o technologie IoT-Tracking & Tracing

Asortyment pojemników o redukowalnej pojemności w celu zaoszczędzenia kosztów i zasobów

Wysokie wymagania w zakresie czyszczenia ze względu na wrażliwe elektrotechniczne elementy konstrukcyjne

Wysoka niezawodność dostaw wewnątrz kompleksowego łańcucha dostaw

Niezależnie od tego, czy chodzi o przemysł motoryzacyjny, farmaceutyczny czy handel, każda branża potrzebuje specjalnych rozwiązań. Znajdziesz je u nas. Firma comepack spełni Twoje wymagania wobec logistyki opakowań wielokrotnego użytku w sposób indywidualny i dostosowany do danej branży.
Skontaktuj się z nami!

Podejmijmy wspólnie zadania i opracujmy rozwiązania szyte na miarę.

Skontaktuj się z ekspertem branżowym
Skorzystaj z fachowej wiedzy i doświadczenia naszych wykwalifikowanych ekspertów branżowych, którzy doradzają zgodnie z zasadą ‚Out of the Box’

ODKRYJ
INNE BRANŻE

Przemysł motoryzacyjny

Rozwiązania dokładnie dostosowane do wymagającej branży przemysłu motoryzacyjnego i maszyn rolniczych.

Farmacja i biotechnologia

Prawidłowe magazynowanie, komisjonowanie i wysyłka drogich i wrażliwych produktów. Skorzystaj z naszego rozwiązania branżowego.

Branża budowlana

Redukcja ubytków materiałowych i kosztownych przestojów w perspektywie długoterminowej. Skorzystaj z naszego ponadbranżowego know-how.

Budowa maszyn

Zoptymalizowana logistyka w obszarze budowy maszyn i urządzeń. Skorzystaj z naszych usług zawierających także wartości dodane.