PALETA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO H1

Paleta Euro H1

Paleta Euro H1 1200 x 800 mm została opracowana specjalnie dla przemysłu spożywczego. Paleta charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i jest pierwszą paletą, którą etykietowano „znakiem GS na sprawdzone bezpieczeństwo”.

Europaleta z tworzywa sztucznego H1

Stabilna paleta wykonana z bezpiecznego dla żywności HDPE może wytrzymać maksymalne obciążenie statyczne do 5000 kg. Spód stóp i trzy podłużne płozy są higienicznie zamknięte. Paleta jest nadzwyczaj łatwa w czyszczeniu i niezwykle wytrzymała – nawet przy intensywnym użytkowaniu.
Transponder RFID zapewnia łatwą identyfikowalność.

Wszystkie wymiary i szczegóły
H1 Kunststoffpalette
H1 Kunststoffpalette

Europaleta z tworzywa sztucznego H1 – Informacje Ogólne

Najczęściej używana europaleta z tworzywa sztucznego w Europie, opracowana specjalnie dla wymagających standardów przemysłu spożywczego.

Wszystkie wymiary i szczegóły

Inne nasze pojemniki

Sprawdź inne oferowane przez nas rodzaje pojemników: Pojemniki RL-KLT, Multi Pack L ESD, Multi Pack, Mega Pack, VDA KLT.

Masz pytania dotyczące naszych pojemników? Skontaktuj się z nami już teraz!


  Wybierz branżę*

  TO TAKŻE
  MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

  VDA KLT

  KLT lub małe pojemniki to plastikowe pojemniki transportowe o mniejszych wymiarach.

  MEGA PACK

  Pojemniki z serii MEGA PACK to składane duże pojemniki o podstawowych wymiarach palety, które można złożyć w celu zaoszczędzenia miejsca.

  MULTI PACK

  Dzięki możliwym do zagnieżdżania (możliwym do układania w stosy jeden w drugi) pojemnikom serii MULTI PACK zmniejszają Państwo objętość transportu powrotnego nawet o 70%.

  MULTI PACK L ESD

  Pojemniki transportowe serii L łączą w sobie zalety pojemników MULTI PACK z możliwością zagnieżdżania (z możliwością układania w stosy jeden w drugi) z zaletami przewodzącego tworzywa sztucznego PPL6.

  RL KLT

  Skrót „RL” oznacza Redesign Light /przeprojektowany lekki/. Konkretnie oznacza mniejszy ciężar pojemnika niż zwykły KLT przy większej objętości napełnienia.