Branża budowlana

Zwiększ efektywność i transparentność łańcucha dostaw Obszerne rozwiązania w zakresie cyfryzacji w oparciu o oprogramowanie do zarządzania pojemnikami

SPECJALNE ROZWIĄZANIA
DLA BRANŻY BUDOWLANEJ

Wierzymy, że transformacja cyfrowa będzie krokiem milowym w branży budowlanej. Wraz z naszymi cyfrowymi i zrównoważonymi usługami przyczyniamy się do wzrostu efektywności i transparentności w łańcuchach dostaw, które stają się coraz bardziej kompleksowe.

Construction Site

ROZWIĄZANIA W ZAKRESIE CYFRYZACJI I LOGISTYKI DLA BRANŻY BUDOWLANEJ

Oprócz tego, że fizycznie udostępniamy i zarządzamy pulami pojemników wielokrotnego użytku, jesteśmy również istotnym dostawcą danych z pojemników, jako nośnika informacji (IoT (Internet Rzeczy). Wprowadzając te dane do sztucznych sieci neuronowych (sztucznej inteligencji), można obliczyć modele prognozowania zawierające realistyczne harmonogramy dla celów sterowania projektami. Jako niezawodny parter w obszarze logistyki dla danej branży, oferujemy obszerne rozwiązania w zakresie cyfryzacji przy pomocy naszego oprogramowania do zarządzania pojemnikami.

POJEMNIKI DLA BRANŻY BUDOWLANEJ

Pojemniki chronią Twoje produkty, stanowią wsparcie w procesie automatyzacji i służą, jako nośnik informacji w cyfryzacji łańcuchów dostaw. By uczynić procesy i ich przebiegi bardziej zrównoważonymi i w większym stopniu zaoszczędzić zasoby, stawiamy na duże i małe pojemniki oraz skrzynki, które spełniają stawiane im wymagania, jak też na odpowiednio dostosowane palety wielokrotnego użytku. Wykorzystując nasze rozwiązania w zakresie technologii Tracking und Tracing wraz z czujnikami, generujemy dane dotyczące pozycji, wilgotności i wstrząsów dla delikatnych i wysoce wrażliwych komponentów, które mogą być zamontowane w trakcie wznoszenia inteligentnych budynków w budownictwie lądowym i inżynieryjnym przy zachowaniu gwarantowanego zakresu tolerancji na działanie czynników zewnętrznych.

Zapewnij większą trwałość dzięki indywidualnym rozwiązaniom firmy comepack do zarządzania pojemnikami

TWOJE KORZYŚCI
Z ROZWIĄZAŃ LOGISTYCZNYCH FIRMY COMEPACK

Długoletnie doświadczenie w zastosowaniu specjalnych pojemników

Wysoka niezawodność
dostaw

Szerokie zastosowanie rozwiązań w zakresie cyfryzacji wykraczające poza całościowy łańcuch wartości dodanych

Indywidualne
rozwiązania

Niezależnie od tego, czy chodzi o przemysł motoryzacyjny, farmaceutyczny czy handel, każda branża potrzebuje specjalnych rozwiązań. Znajdziesz je u nas. Firma comepack spełni twoje wymagania wobec logistyki opakowań wielokrotnego użytku w sposób indywidualny i dostosowany do danej branży.
Skontaktuj się z nami!

Podejmijmy wspólnie zadania i opracujmy rozwiązania szyte na miarę.

Skontaktuj się teraz z ekspertem branżowym
Kontaktieren Sie bei Fragen zu unseren Behältermanagement-Lösungen unseren Branchenexperten Johannes Dörr!

Johannes Dörr, ekspert branży branży budowlanej

ODKRYJ
INNE BRANŻE

Przemysł motoryzacyjny

Rozwiązania dokładnie dostosowane do wymagającej branży przemysłu motoryzacyjnego i maszyn rolniczych.

Farmacja i biotechnologia

Prawidłowe magazynowanie, komisjonowanie i wysyłka drogich i wrażliwych produktów. Skorzystaj z naszego rozwiązania branżowego.

Elektrotechnika

Efektywne rozwiązania logistyczne dzięki odpowiedniemu systemowi opakowań wielokrotnego użytku.

Budowa maszyn

Zoptymalizowana logistyka w obszarze budowy maszyn i urządzeń. Skorzystaj z naszych usług zawierających także wartości dodane.