MULTI PACK L ESD

POJEMNIKI MULTI PACK L ESD

Szukasz przewodzącego, zautomatyzowanego, kompatybilnego z paletami, indywidualnie sterowalnego pojemnika dopuszczonego do towarów niebezpiecznych? W takim razie pojemniki z serii MULTI PACK L będą tymi właściwymi.
Łączą one wszystkie te właściwości z praktyczną możliwością zagnieżdżania. Puste pojemniki można po prostu ustawić jeden w drugim, co znacznie zmniejsza objętość transportu powrotnego.

MULTI PACK 5L

Ten przestronny, przewodzący pojemnik, który można ustawiać jeden na drugim, ma użytkowe wymiary wewnętrzne 559 x 367 x 213 mm (u góry) lub 531 x 342 mm (u dołu), o pojemności 43 l i obciążeniu użytkowym 15 kg (dynamiczne) lub 20 kg (statyczne).

Dowiedz się więcej
Ladungsträger Multi Pack 5L
Ladungsträger Multi Pack 6L

MULTI PACK 6L

MULTI PACK 6L to mniejsza wersja 5L. Oferuje takie same obciążenie użytkowe (20 kg statyczne; 15 kg dynamiczne) w bardziej kompaktowej obudowie przy tej samej wysokości.

Dowiedz się więcej

MULTI PACK / OPAKOWANIE ZBIORCZE – Informacje ogólne

Pojemniki transportowe serii L łączą w sobie zalety pojemników MULTI PACK z możliwością zagnieżdżania (z możliwością układania w stosy jeden w drugi) z zaletami przewodzącego tworzywa sztucznego PPL6. Szczególnie towary z branży elektronicznej będą czuć się bezpiecznie i komfortowo w pojemniku MULTI PACK L.

Dowiedz się więcej
MULTI PACK L ESD

Inne nasze pojemniki

Sprawdź inne oferowane przez nas rodzaje pojemników: Europaleta H1, Pojemniki RL-KLT, Multi Pack, Mega Pack, VDA KLT.

Masz pytania dotyczące naszych pojemników? Skontaktuj się z nami już teraz!


  Wybierz branżę*

  TO TAKŻE
  MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

  VDA KLT

  KLT lub małe pojemniki to plastikowe pojemniki transportowe o mniejszych wymiarach.

  MEGA PACK

  Pojemniki z serii MEGA PACK to składane duże pojemniki o podstawowych wymiarach palety, które można złożyć w celu zaoszczędzenia miejsca.

  MULTI PACK

  Dzięki możliwym do zagnieżdżania (możliwym do układania w stosy jeden w drugi) pojemnikom serii MULTI PACK zmniejszają Państwo objętość transportu powrotnego nawet o 70%.

  RL KLT

  Skrót „RL” oznacza Redesign Light /przeprojektowany lekki/. Konkretnie oznacza mniejszy ciężar pojemnika niż zwykły KLT przy większej objętości napełnienia.

  Paleta z tworzywa sztucznego H1

  Najczęściej używana europaleta z tworzyw sztucznych w Europie, specjalnie opracowana dla wymagających standardów przemysłu spożywczego.