Fachowe pojęcia z zakresu logistyki pojemników

Specjalistyczne terminy z zakresu magazynowania i logistyki Zapoznaj się z comepack Wiki

COMEPACK
SŁOWNICZEK

Czym są bramki RFID? Jak funkcjonuje unikalne śledzenie (Unique Tracking)? Jak analizowane są dane i jak są opracowywane raporty? Dowiedz się z naszego słowniczka, jakie pojęcia stosowane są w firmie comepack w odniesieniu do zarządzania pojemnikami i w jaki sposób są one związane z naszymi usługami.

Nasze oprogramowanie do zarządzania pojemnikami tworzy podstawę danych dla wielu zindywidualizowanych raportów. Przy pomocy kilku kliknięć można dokonać analizy danych dotyczących zarządzania pojemnikami i od razu i analiz danych przy pomocy których można od razu określić potrzeby w zakresie optymalizacji.

Gdzie, kiedy i w jakiej ilości będą potrzebne pojemniki?
Zastosowanie naszego inteligentnego oprogramowania do zarządzania pojemnikami pozwala zoptymalizować stany magazynowe, ponieważ rozpoznaje ono lokalizacje i status pojemników i śledzi każdy ich ruch. To pozwala zredukować zainwestowane środki.

Dzięki naszemu oprogramowaniu do zarządzania pojemnikami aktywnie zapobiegamy tworzeniu się wąskich gardeł. Odbywa się to w czasie rzeczywistym na podstawie całościowej analizy danego łańcucha dostaw w oparciu o dane z systemu.

Zredukujesz ilość przejazdów i zaoszczędzisz na kosztach. Nasz system zarządzania pojemnikami stawia na koncepcję dostaw opartą o zoptymalizowany transport, która sprawi, że ilość przejazdów z pojemnikami zostanie zredukowana do minimum.

Bramki stosowane są dla celów automatycznego księgowania przychodzących i wychodzących pojemników. Z nami możesz czerpać z wieloletniego doświadczenia w obszarze procesów śledzenia (Tracking & Tracing). Chętnie doradzimy Ci w sprawie Twojego projektu RFID i zapewnimy odpowiedni sprzęt do zarządzania kontenerami.

Przy pomocy naszego oprogramowania do zarządzania pojemnikami możemy zminimalizować ubytki i zawsze przyporządkować przyczynę takiego stanu rzeczy.

Czy pojemniki są dostępne?
Nasze oprogramowanie (Clientweb Software) zna lokalizację i status pojemników i śledzi każdy ich ruch.

Unique Tracking -  opisuje śledzenie poszczególnych pojemników. Wykorzystujemy tutaj najnowsze technologie. Stosujemy nie tylko śledzenie RFID-Tracking czy kody kreskowe, ale oferujemy również technologię dokładnego zarządzania pojemnikami, taką, jakiej potrzebujesz.

Nasz system zarządzania pojemnikami gwarantuje, że zawsze otrzymasz wystraczającą ilość pojemników. Ten inteligentny system sterowania dostawami zapewnia bezpieczeństwo dostaw, których potrzebujesz.