VDA KLT

Pojemniki VDA KLT

Jeśli chcesz transportować małe towary lub towary niebezpieczne w sposób nieskomplikowany, dobrze chroniony i elastyczny (automatycznie lub manualnie), seria małych pojemników VDA-KLT jest dokładnie tym, czego szukasz. Pojemniki z tej serii są wykonane ze szczególnie odpornego na uderzenia i stabilnego PPC, z żebrowaniem na dnie i nóżkami do sztaplowania, które zapewniają stand odporny na przechylenie i łatwe sztaplowanie kompozytowe. Są łatwe do uchwycenia zarówno w poziomie, jak i w pionie. Oczywiście wszystkie pojemniki z serii KLT są kompatybilne z paletami.

Wpusty ciągnione na stronach przednich i wzdłużnych kwalifikują je również do stosowania w zautomatyzowanych magazynach drobnych części /AKL/. Po użyciu pojemniki są szczególnie łatwe do czyszczenia dzięki gładkiej powierzchni ścian wewnętrznych. Dzięki tym właściwościom seria KLT jest ceniona w różnych branżach. Numery modeli stanowią przybliżone wskazanie odpowiednich wymiarów zewnętrznych (np. 3214 = ok. 300 mm x 200 mm x 140 mm). Dokładne wymiary z dokładnością miejsca dziesiętnego znajdują się w załączonych kartach danych produktu.

VDA KLT – 3214

Najmniejszy pojemnik z serii o pojemności użytkowej około 4,7 l.
Nawet w tej obudowie (wymiary wewnętrzne 260 x 136 x 144,9 mm) sprężysty materiał gwarantuje obciążenie użytkowe do 30 kg.

Wszystkie wymiary i szczegóły
Ladungsträger VDA KLT 3214
Ladungsträger VDA KLT 4314

VDA KLT – 4314

Najniższy pojemnik w średniej wielkości serii 4300. Każdy pojemnik 4314 ma użytkowy wymiar wewnętrzny 334 x 247 mm (długość, szerokość) wraz ze wzrostem wysokości w zależności od numeru modelu. Maksymalne obciążenie użytkowe wszystkich KLT serii 4300 wynosi 50 kg. Dzięki niewielkiej obudowie na jednej palecie mieści się 120 pudełek.

Wszystkie wymiary i szczegóły

VDA KLT – 4321

Pojemnik 4321 o średniej wysokości. Podobnie jak wszystkie pojemniki z serii KLT, można go wspaniale układać w stosy, automatyzować i jest on kompatybilny z paletami. Jest o około 66 mm wyższy niż jego mniejszy odpowiednik, 4314. Na palecie mieści się 80 sztuk.

Wszystkie wymiary i szczegóły
Ladungsträger VDA KLT 4321
Ladungsträger VDA KLT 4328

VDA KLT – 4328

W porównaniu ze średnio wysokim wariantem 4321 pojemnik ten ma o około 66 mm większe użytkowe wnętrze. W związku z tym na palecie nadal można ułożyć w stosy 56 pojemników.

Wszystkie wymiary i szczegóły

VDA KLT – 6414

Dzięki wymiarom wewnętrznym 532 x 346 mm (długość, szerokość) seria 6400 ma największy potencjał objętości użytkowej serii KLT i nadaje się również do szczególnie długich i szerokich towarów. Pojemniki różnią się swoją wzrastającą wysokością, podobnie jak seria 4300. VDA KLT – 6414 to najniższy „duży” KLT o pojemności użytkowej 18,5 l.

Wszystkie wymiary i szczegóły
Ladungsträger VDA KLT 6414
Ladungsträger VDA KLT 6417

VDA KLT – 6417

Wewnętrzny wymiar użytkowy wysokości jest wyższy o około 12 mm, co daje temu pojemnikowi prawie 5 l więcej miejsca do przechowywania (23,4 l).

Wszystkie wymiary i szczegóły

VDA KLT – 6421

Kolejne 7 l więcej pojemności użytkowej (łącznie 30,7 l) niż jego kolejny mniejszy brat o użytkowym wymiarze wewnętrznym 532 x 346 x 181,8 mm.

Wszystkie wymiary i szczegóły
Ladungsträger VDA KLT 6421
Ladungsträger VDA KLT 6428

VDA KLT – 6428

Największy KLT, o ogromnej pojemności użytkowej 42,9 l i wciąż poręcznej obudowie 594 x 396 x 280 mm (wymiary zewnętrzne).

Wszystkie wymiary i szczegóły

VDA KLT – Informacje ogólne

KLT to pojemniki transportowe z tworzywa sztucznego o mniejszych wymiarach. Seria pojemników KLT jest dostosowana do manualnych i automatycznych procesów logistycznych w licznych branżach. Komponenty i małe towary niebezpieczne docierają do celu dobrze zabezpieczone między dostawcami a producentami za pomocą pojemników KLT.

Wszystkie wymiary i szczegóły
VDA KLT

Inne nasze pojemniki

Sprawdź inne oferowane przez nas rodzaje pojemników: Europaleta H1, Pojemniki RL-KLT, Multi Pack L ESD, Multi Pack, Mega Pack.

Czy jeszcze mają Państwo pytania dotyczące naszych pojemników? Skontaktujcie się z nami już teraz!


  Wybierz branżę*

  TO TAKŻE
  MOŻE Cię ZAINTERESOWAĆ

  MEGA PACK

  Pojemniki z serii MEGA PACK to składane duże pojemniki o podstawowych wymiarach palety, które można złożyć w celu zaoszczędzenia miejsca.

  MULTI PACK

  Dzięki możliwym do zagnieżdżania (możliwym do układania w stosy jeden w drugi) pojemnikom serii MULTI PACK zmniejszają Państwo objętość transportu powrotnego nawet o 70%

  MULTI PACK L ESD

  Pojemniki transportowe serii L łączą w sobie zalety pojemników MULTI PACK z możliwością zagnieżdżania (z możliwością układania w stosy jeden w drugi) z zaletami przewodzącego tworzywa sztucznego PPL6.

  RL KLT

  Skrót „RL” oznacza Redesign Light /przeprojektowany lekki/. Konkretnie oznacza mniejszy ciężar pojemnika niż zwykły KLT przy większej objętości napełnienia.

  Paleta z tworzywa sztucznego H1

  Najczęściej używana europaleta z tworzyw sztucznych w Europie, specjalnie opracowana dla wymagających standardów przemysłu spożywczego.