MEGA PACK

POJEMNIKI MEGA PACK

Składane pojemniki wielkogabarytowe o podstawowych wymiarach paletowych serii MEGA PACK to doskonała alternatywa dla kartonów paletowych i ciężkich skrzyń kratowych. Pojemniki wyposażone są w niezwykle wytrzymałe zawiasy. Krawędzie spoczynkowe zapewniają antypoślizgowe układanie w stosy, płozy umożliwiają transport na wszystkich trasach przenośników. Gładka powierzchnia palety jest szczególnie łatwa do czyszczenia po użyciu. Możliwe są wszystkie popularne wymiary podstawowe oraz różne konstrukcje nośne i konstrukcje z obciążeniem dodatkowym. Istnieje możliwość dostawy dowolnego wymiaru wysokości, dostosowanej do pakowanego towaru lub wysokości samochodu ciężarowego. Odnośne nazwy modeli podają orientacyjne wymiary zewnętrzne pojemnika (np. MEGA PACK S 1200-720 = ok. 1200 mm (długość); 720 mm (wysokość)).

MEGA PACK S 800-700

Najbardziej kompaktowa seria MEGA PACK o pojemności użytkowej 215 l i nośności do 500 kg jest dostarczana z 6-stopową paletą z pokrywą nakładaną i tuleją.

Wszystkie wymiary i szczegóły
Ladungsträger Mega Pack S 800-700
Ladungsträger Mega Pack S 1200-720

MEGA PACK S 1200-720

Model S 1200-720 oferuje ponad dwukrotnie większą pojemność użytkową (ok. 465 l) i jest dostarczany na 9-stopowej palecie z pokrywą nakładaną i tuleją. Przy 700 kg nośność pojemnika jest również wyższa niż w przypadku modelu kompaktowego.

Wszystkie wymiary i szczegóły

MEGA PACK S 1200-975

O wyjątkowej nośności (do 1 tony) i pomimo to stosunkowo kompaktowy duży pojemnik, który jest dostarczany na 4-stopowej palecie z blokadą w tym pokrywa nakładana i tuleja. Pojemność użytkowa wynosi 685 l.

Wszystkie wymiary i szczegóły
Ladungsträger Mega Pack S 1200-975
Ladungsträger Mega Pack S 1200-1170

MEGA PACK S 1200-1170

Ten wysoki pojemnik transportowy o pojemności użytkowej 854 l jest dostarczany na 9-stopowej palecie z nakładaną pokrywą
i tuleją i nadaje się do obciążeń nośnych do 700 kg.

Wszystkie wymiary i szczegóły

MEGA PACK S 1200-1185

Jeszcze wyższy i o wyższej nośności (do 1 tony) niż jego mniejszy brat. Ponadto ten nośnik ładunku jest dostarczany na 4-stopowej palecie z nakładaną pokrywą i tuleją. Pojemność użytkowa jest praktycznie identyczna i wynosi 853 l.

Wszystkie wymiary i szczegóły
Ladungsträger Mega Pack S 1200-1185
Ladungsträger Mega Pack S Hybox 1000-1188

MEGA PACK S Hybox 1000-1188

Największy nośnik ładunku z serii MEGA PACK. Hybox 1000-1188 oferuje ogromną pojemność użytkową 1100 l. Ponadto pojemnik ten jest najbardziej stabilnym z serii o maksymalnym obciążeniu dynamicznym 1200 kg.

Wszystkie wymiary i szczegóły

MEGA PACK S Hybox 1200-760

Dzięki dodatkowej wysokości, pomimo oszczędności w długości i szerokości, Hybox zyskuje około 50 l pojemności użytkowej (łącznie 510 l) w porównaniu z kolejnym, mniejszym modelem. Jest dostarczany na 9-stopowej palecie z blokadą, nakładaną pokrywą i tuleją. Nośność dynamiczna wynosi 500 kg.

Wszystkie wymiary i szczegóły
Ladungsträger Mega Pack S Hybox 1200-760
MEGA PACK

MEGA PACK – Informacje ogólne

Pojemniki z serii MEGA PACK to składane duże pojemniki o podstawowych wymiarach palety, które można złożyć w celu zaoszczędzenia miejsca. Możliwe są wszystkie popularne wymiary podstawowe oraz różne konstrukcje nośne i konstrukcje z obciążeniem dodatkowym. Istnieje możliwość dostarczenia o każdym wymiarze wysokości, dostosowanym do wysokości pakowanego towaru lub wysokości samochodu ciężarowego.

Wszystkie wymiary i szczegóły

Inne nasze pojemniki

Sprawdź inne oferowane przez nas rodzaje pojemników: Europaleta H1, Pojemniki RL-KLT, Multi Pack L ESD, Multi Pack, VDA KLT.

Masz pytania dotyczące naszych pojemników? Skontaktuj się z nami już teraz!


  Wybierz branżę*

  TO TAKŻE
  MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

  VDA KLT

  KLT lub małe pojemniki to plastikowe pojemniki transportowe o mniejszych wymiarach.

  MULTI PACK

  Dzięki możliwym do zagnieżdżania (możliwym do układania w stosy jeden w drugi) pojemnikom serii MULTI PACK zmniejszają Państwo objętość transportu powrotnego nawet o 70%

  MULTI PACK L ESD

  Pojemniki transportowe serii L łączą w sobie zalety pojemników MULTI PACK z możliwością zagnieżdżania (z możliwością układania w stosy jeden w drugi) z zaletami przewodzącego tworzywa sztucznego PPL6.

  RL KLT

  Skrót „RL” oznacza Redesign Light /przeprojektowany lekki/. Konkretnie oznacza mniejszy ciężar pojemnika niż zwykły KLT przy większej objętości napełnienia.

  Paleta z tworzywa sztucznego H1

  Najczęściej używana europaleta z tworzyw sztucznych w Europie, specjalnie opracowana dla wymagających standardów przemysłu spożywczego.