Skip to main content

Ogranicz – używaj ponownie – NIE poddawaj recyklingowi: Brak danych dotyczących opakowań jednorazowego użytku.

opakowania jednorazowego użytku, przeznaczone dla środowiska. Pochłania dużych ilości zasobów naturalnych, takich jak woda. urządzenia końcowe pochłaniane w ilościach, nie wspominając już lub skutkach po użytkowanych, uruchamianych odpady, które stanowią lekkie, techniczne użycie.

Opakowania jednorazowe = brak przejrzystego w łańcuchu dostaw

Jeśli korzystasz z materiału i elementów, możesz używać tego samego materiału w taki sam sposób, jak w tracona przez firmy ukryte opakowania jednorazowego użytku – wiedza w postaci konkretnych danych. Dane mogą mieć wpływ na jakość produktu w całym łańcuchu dostaw. Bez generowania tych danych, np. dzięki zarządzaniu konterami, łańcuch dostaw pozostaje niewiadomą.

Trudności w monitorowaniu wpływu na środowisko

Brakujące dane z łańcucha dostaw mogą mieć negatywny wpływ na środowisko na wiele sposobów. Firmy ryzykują wykorzystywanie swoich zasobów w bardzo nieefektywny sposób, podejmując decyzje raczej na podstawie domysłów niż na podstawie świadomej analizy. Ma to ogromny wpływ na proces produkcji i koszty, ale przede wszystkim na środowisko, w którym żyjemy.Istnieją dwa różne modele i dwie różne konfiguracje, więc możesz wybierać spośród indywidualnych konfiguracji i różnych konfiguracji. Moduł pojemników KLT umożliwia wykorzystanie przestrzeni magazynowej oraz układanie i przechowywanie produktów.

Efektywne wykorzystanie danych

Zdigitalizowane zarządzanie kontenerami z opakowaniami wielokrotnego użytku gromadzi wszystkie ważne dane w łańcuchu dostaw. Zarządzanie szkodliwymi dla środowiska opakowaniami jednorazowymi jest niemożliwe do przeprowadzenia. Dane uzyskane z procesu digitalizacji służą do monitorowania wszystkich składowych, działań i skutków dynamicznych procesów i produktów. Podmiotom uczestniczącym w systemie zintegrowanego zarządzania kontenerami, otwiera to drzwi do znacznie uproszczonego sposobu radzenia sobie z problemami w łańcuchu dostaw

Więcej danych dzięki cyfrowemu zarządzaniu kontenerami

Zebrane dane zapewniają dodatkowo większą przejrzystość, identyfikowalność, lepszą jakość produktu i znacznie bardziej efektywne wykorzystanie zasobów.

Bez uzyskanych danych nie ma logicznej podstawy, na której można by podjąć skuteczne działania. To, ile dokładnie danych jest potrzebnych, zależy od obszaru w którym są stosowane.

Do generowania danych można wykorzystać szeroką gamę technologii, takich jak RFID, LoRaWAN lub technologia czujników.

Weź zrównoważoną przyszłość swojej firmy w swoje ręce dzięki cyfrowemu zarządzaniu kontenerami firmy comepack. Umów się już dziś na jeden z naszych warsztatów Out-of-the-Box!

Szukasz dostawcy? Zapraszamy do kontaktu – uzyskasz więcej informacji: +48 32 722 86 05 ,info.pl@comepack.com

NASZE NAJNOWSZE
AKTUALNOŚCI

Zeichen der Nachhaltigkeit auf blauem Hintergrund
comepack News

Kup – Wyrzuć

Dotychczas znany sposób wytwarzania jednorazowych opakowań na towary i zużywania cennych surowców nie jest już…
Oczyszczony las
comepack News

Opakowania jednorazowe – duże zapotrzebowanie w branży rolniczej

Ogranicz – wykorzystaj ponownie. Branża rolnicza charakteryzuje się dużym zapotrzebowaniem na opakowania jednorazowe! Jedno z…
Dzięki efektywnemu zarządzaniu pojemnikami firmy comepack może szybko i łatwo zorganizować komponenty od dostawców przeznaczone dla przemysłu motoryzacyjnego.
comepack News

Brak danych z opakowań jednorazowych

Ogranicz – używaj ponownie – NIE poddawaj recyklingowi: Brak danych dotyczących opakowań jednorazowego użytku. opakowania…