Skip to main content

Współpraca firmy comepack z Dualną Szkołą Wyższą Badenii-Wirtembergii w Mannheim (DHBW) w oparciu o zorientowany na praktykę projekt firmowy, umożliwia studentkom i studentom wykorzystanie nabytej podczas studiów wiedzy w naszym przedsiębiorstwie.

Studentki i studenci 6. semestru zyskują możliwość zapoznania się z systemami informatycznymi oraz z procesami realizowanymi w firmie comepack tak, by mogli w praktyce zastosować wiedzę zdobytą na studiach. Tematyka projektu obejmuje opracowanie nowego systemu wczesnego ostrzegania dla inteligentnego systemu zarządzania pojemnikami comepack. Celem jest jeszcze bardziej efektywne wczesne identyfikowanie wąskich gardeł związanych z opakowaniami transportowymi wielokrotnego użytku (MTV) w ramach zarządzania pojemnikami oraz podejmowanie odpowiednich działań.

DHBW Students

Zoptymalizowane zarządzanie pojemnikami dzięki systemowi wczesnego ostrzegania opartemu na kluczowych wskaźnikach efektywności (KPI)

Oparty na kluczowych wskaźnikach efektywności (KPI) system wczesnego ostrzegania umożliwia w ramach zarządzania pojemnikami optymalizację dróg transportu oraz redukcję ilości pustych przebiegów. Celem jest dalsza redukcja emisji i kosztów, przy jednoczesnym zwiększaniu efektywności wykorzystania puli pojemników w łańcuchach dostaw naszych klientów.

Bardzo cieszy nas zaangażowanie studentek i studentów, jak też współpraca z uczelnią DHBW w Mannheim. Skorzystaj także i Ty z usług naszego kompetentnego zespołu firmy comepack!

NASZE NAJNOWSZE
AKTUALNOŚCI

Dzięki efektywnemu zarządzaniu pojemnikami firmy comepack może szybko i łatwo zorganizować komponenty od dostawców przeznaczone dla przemysłu motoryzacyjnego.
comepack News

Pojemniki KLT: Niezawodne rozwiązanie dla branży motoryzacyjnej

Branża motoryzacyjna jest jednym z najbardziej dynamicznych i wymagających sektorów przemysłowych. Procesy produkcyjne w tym…
magazyn
comepack News

Odpowiednie opakowania – Twoja droga do zrównoważonej logistyki

Dzięki Logistyce 4.0 znacznie wzrasta zapotrzebowanie na wydajne zarządzanie opakowaniami. Jednak wybór idealnego pojemnika dla…
Ręce trzymane nad sobą
comepack News

Projekt firmy comepack w ramach współpracy z wyższą uczelnią

Współpraca firmy comepack z Dualną Szkołą Wyższą Badenii-Wirtembergii w Mannheim (DHBW) w oparciu o zorientowany…