Skip to main content

Dzięki Logistyce 4.0 znacznie wzrasta zapotrzebowanie na wydajne zarządzanie opakowaniami. Jednak wybór idealnego pojemnika dla części i komponentów w łańcuchu dostaw może być skomplikowany. Czy wybrać opakowanie zwrotne czy bezzwrotne? Może połączenie obu? Oprócz kosztów decydującą rolę odgrywają takie czynniki, jak kontrola jakości, bezpieczeństwo procesu i zrównoważony rozwój.

Opakowania wielokrotnego użytku: podnieś poziom zarządzania pojemnikami

Zwrotne opakowania transportowe mają istotne zalety w porównaniu z opakowaniami jednorazowymi. Nasze trwałe pojemniki wielokrotnego użytku sprawdzają się znacznie lepiej niż tradycyjne opakowania kartonowe podczas przechowywania, transportu i pakowaniu.

Profesjonalne mycie pojemników: dodatkowe życie dla Twoich opakowań

Długotrwała cyrkulacja puli pojemników jest wynikiem profesjonalnej opieki opakowań. Ta skrupulatna procedura zapewnia usunięcie kurzu, zaolejenia i innych zanieczyszczeń, co znacznie wydłuża żywotność Twoich pojemników. Spektrum jest bardzo zróżnicowane: od zanieczyszczeń w całym łańcuchu dostaw w przemyśle motoryzacyjnym, cząsteczek kurzu w elektronice, technologii ogrzewania i pompowania, aż po wymagania GDP sektora farmaceutycznego i biotechnologicznego. Każda branża ma swoje unikalne specyfikacje, jeśli chodzi o czyszczenie pojemników.

Udana inwentaryzacja dzięki naszemu cyfrowemu zarządzaniu pojemnikami

Kolejną istotną przewagą konkurencyjną jest cyfryzacja Twojej puli pojemników. Zebrane dane otwierają drzwi do w pełni przejrzystego cyklu systemowego z opakowaniami transportowymi wielokrotnego użytku. W ten sposób zasoby w cyklu są wykorzystywane efektywnie i w sposób zrównoważony. Ruch od Lean Logistics do Logistics 4.0 w zarządzaniu kontenerami charakteryzuje się kompleksową integracją danych istotnych dla procesu, dostępnych w dowolnym momencie. Unikalne połączenie sprawdzonej i innowacyjnej technologii czujników firmy comepack dokładnie zbiera te dane. Możliwość podejmowania decyzji w czasie rzeczywistym jest integralną częścią systemu, ponieważ każdy ruch opakowań może mieć wpływ na cały łańcuch dostaw. Zgromadzone dane ułatwiają podejmowanie decyzji logistycznych oraz zaopatrzenie materiałowe, zapewniając jednocześnie jakość po stronie odbiorcy. Wyświetlone zostaną krytyczne wartości przekroczenia, takie jak uderzenia, temperatura i wilgotność, dostarczając informacji niezbędnych do dalszego przetwarzania. Zrób kolejny krok w kierunku doskonałej logistyki opakowań i skorzystaj z zalet inteligentnego zarządzania pojemnikami wspieranego przez comepack.

NASZE NAJNOWSZE
AKTUALNOŚCI

Dzięki efektywnemu zarządzaniu pojemnikami firmy comepack może szybko i łatwo zorganizować komponenty od dostawców przeznaczone dla przemysłu motoryzacyjnego.
comepack News

Brak danych z opakowań jednorazowych

Ogranicz – używaj ponownie – NIE poddawaj recyklingowi: Brak danych dotyczących opakowań jednorazowego użytku. opakowania…
Dzięki efektywnemu zarządzaniu pojemnikami firmy comepack może szybko i łatwo zorganizować komponenty od dostawców przeznaczone dla przemysłu motoryzacyjnego.
comepack News

Pojemniki KLT: Niezawodne rozwiązanie dla branży motoryzacyjnej

Branża motoryzacyjna jest jednym z najbardziej dynamicznych i wymagających sektorów przemysłowych. Procesy produkcyjne w tym…
magazyn
comepack News

Odpowiednie opakowania – Twoja droga do zrównoważonej logistyki

Dzięki Logistyce 4.0 znacznie wzrasta zapotrzebowanie na wydajne zarządzanie opakowaniami. Jednak wybór idealnego pojemnika dla…