NOWE CENTRUM USŁUG DLA BRANŻY FARMACEUTYKÓW I SZPITALI

MB Moderne Bauelemente News

W nowym centrum usługowym Bernburg myte są pojemniki z hurtowni farmaceutycznych i szpitali – zapewniona jest ogólnoeuropejska dostawa klientów – Podwajanie obszaru produkcyjnego i systemu zarządzania jakością zgodnego z GMP.

Hirschberg, 7 września 2017 r

Aby sprostać rosnącym wymaganiom firm farmaceutycznych i szpitalnych, firma comepack zainwestowała w nową placówkę w Bernburgu, w Saksonii-Anhalt. Dobre połączenie infrastrukturalne i sytuacja w budynku były kluczowe dla tej decyzji. Zakład w Bernburg podwaja obszar produkcji i składowania w comepacku.

Pojemniki wielokrotnego użytku przeznaczone specjalnie dla jednej z największych europejskich hurtowni farmaceutycznych i szpitali są czyszczone w nowym centrum serwisowym. comepack zapewnia również ogólnoeuropejską dostawę klientów z Bernburg. Wysokie wymagania klientów są spełnione dzięki dwóm nowym dwutorowym systemom czyszczenia z filtrem workowym, przestrzennym separacjom, a także dalszym zmianom w budynku, aby zapewnić separację pomieszczeń oraz sterylność.

Specyficzne wymagania klienta dotyczące systemu zarządzania jakością są kontrolowane za pomocą regularnych testów gazikowych. Zapewnia to wysoki poziom w przemyśle farmaceutycznym i przemyśle spożywczym w zakresie Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP). Pod koniec września 2017 r. Strona internetowa Bernerttu w Comepack będzie certyfikowana zgodnie z normą zarządzania środowiskowego ISO 14001: 2015 oraz normą zarządzania jakością ISO 9001: 2015. Licencjonowanie do HACCP oczekuje na koniec tego roku.

„Nowa strona w Bernburgu optymalnie pozycjonuje comepack GmbH w celu spełnienia wymagań klientów bez wyjątku i kładąc fundamenty pod dalszy rozwój”, mówi Torsten Klein, kierownik logistyki w comepack GmbH.

powrót