Skip to main content

Wysokiej jakości czyszczenie pojemników w nowoczesnych urządzeniach do czyszczenia

Mycie pojemników stanowi jeden z najważniejszych komponentów oraz integralną część systemu zarządzania pojemnikami comepack. W szczególności zarządzanie złożonymi łańcuchami dostaw wiąże się z określonymi standardami jakości. Nasza technologia mycia pojemników, pozwalająca oszczędzać zasoby naturalne, sprawia, że możemy zapewnić długotrwałą eksploatację pojemników do wielokrotnego wykorzystania i tym samym chronimy nasze środowisko.

W ciągu ostatnich lat ogromnie wzrosły wymagania branży motoryzacyjnej, elektrotechnicznej, budowy maszyn, farmacji oraz produkującej techniczne urządzenia medyczne, w odniesieniu do stałego zapewnienia wysokiej jakości. W wyniku tego zwiększyły się także odpowiednio wymagania w zakresie czystości stosowanych opakowań transportowych wielokrotnego użytku (MTV) jak też małych pojemników (KLT), pokryw, tacek, blistrów oraz dużych pojemników (GLT).

W naszym centrach serwisowych eksploatujemy nowoczesne przemysłowe urządzenia do mycia, które zgodne są z najnowszym stanem techniki. Są one ekologiczne i efektywne pod względem energetycznym. Nasze myjnie przelotowe są wielopasmowe i mogą być ustawiane na różne sposoby. W naszych urządzeniach do mycia pojemników mogą być w elastyczny sposób czyszczone różne opakowania: począwszy od palet do wielokrotnego wykorzystania wykonanych z tworzywa sztucznego, poprzez małe pojemniki, pokrywy i tacki, aż po wszelkie pojemniki do wielokrotnego wykorzystania

Suszenie opakowań do wielokrotnego użytku jako istoty komponent maszynowego mycia pojemników

Nasze urządzenia wyposażone są w innowacyjną strefę wydmuchiwania oraz w wysokiej wydajności suszarnię, gdzie osiągana jest wilgotność końcowa wynosząca ≤ 2 g na pojemnik. By zapewnić zachowanie kryteriów jakościowych, parametry mycia są regularnie sprawdzane i dokumentowane.

Wszystkie lokalizacje centrów serwisowych posiadają certyfikat zarządzania ochroną środowiska DIN ISO 14001:2015. Mycia pojemników odbywa się przy zachowaniu rygorystycznych wymagań w zakresie jakości, ochrony środowiska i oszczędzania energii oraz zgodnie z wytycznymi klientów, a także z wykorzystaniem specjalnie stworzonych pomieszczeń do czyszczenia oraz zgodnie z wymogami określającymi wielkość drobin brudu do 200µm.

Dzięki naszemu procesowi mycia pojemników, pozwalającemu oszczędzać zasoby naturalne, oraz dzięki zachowaniu rygorystycznych przepisów w zakresie ochrony środowiska, jak też standardów jakości, przyczyniamy się do długotrwałej eksploatacji Twoich pojemników do wielokrotnego wykorzystania.

Skorzystaj ze zrównoważonego systemu mycia pojemników firmy comepack oraz z kompetencji naszego zespołu!

Forest

Nadzwyczajna usługa dla Twoich pojemników

Przekaż mycia pojemników w nasze ręce i skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi mycia.
Wykorzystując nowoczesne i przyjazne dla środowiska naturalnego urządzenia do mycia, możemy dostosować jakość mycia w systemie zarządzania pojemnikami do Twoich indywidualnych wymagań.

Dowiedz się więcej teraz.

NASZE NAJNOWSZE
AKTUALNOŚCI

magazyn
comepack News

Odpowiednie opakowania – Twoja droga do zrównoważonej logistyki

Dzięki Logistyce 4.0 znacznie wzrasta zapotrzebowanie na wydajne zarządzanie opakowaniami. Jednak wybór idealnego pojemnika dla…
Ręce trzymane nad sobą
comepack News

Projekt firmy comepack w ramach współpracy z wyższą uczelnią

Współpraca firmy comepack z Dualną Szkołą Wyższą Badenii-Wirtembergii w Mannheim (DHBW) w oparciu o zorientowany…
Użytkownik ma możliwość zastosowania własnego sprzętu i znaczników w naszym systemie śledzenia i monitorowania IoT, dzięki czemu może idealnie dostosować oprogramowanie do swoich potrzeb.
comepack News

Zarządzanie pulą pojemników – efektywnie i w sposób zrównoważony

Wiemy, że efektywne zarzadzanie pojemnikami ma decydujące znaczenie dla trwałości i zrównoważonego charakteru danej puli…