UTE BURKHARDT UCZESTNICZY W DYSKUSJI O PRZYWÓDZTWIE

comepack - Ute Burkhardt

Ute Burkhardt i prof. Mengele, pierwszy przewodniczący Niemieckiej Nagrody Leadership e.V., oraz ekspert ds. Strategii i przywództwa, Peter Liepolt, jako gość talk-show na temat „Management vs. Przywództwo”

Hirschberg, 08 maja 2018

Na zaproszenie firmy Heidelberger br. Relations GmbH, CEO Ute Burkhardt, gość specjalny, uczestniczyła w uroczystej kolacji, która nosiła tytuł „Management Vs. Przywództwo”. Na 12 piętrze, ponad dachami Heidelbergu, spotkało się 30 przedsiębiorców, menedżerów i dyrektorów z Nadreńskiego regionu metropolitalnego.

Gertrud Hilser, Dyrektor Zarządzający business relations GmbH, przywitał gości. Dyrektor zarządzający Josef Stumpf podał wstępny impuls do tematu „Management, Leadership, Leadership 4.0”. W moderowanej rozmowie prof. Dr Mengele, pierwszy przewodniczący niemieckiej nagrody Leadership e.V., mówił o wyjątkowych przykładach przywództwa i różnicach między filozofiami przywództwa w innych krajach w porównaniu do Niemiec. Ute Burkhardt poinformował o praktyce przywództwa w comepack GmbH. Podkreśliła wagę kultury korporacyjnej, a także misję i wartości, które są podstawą do radzenia sobie ze sobą i przywództwa. „W comepaku skupiamy się na pracowniku” – mówi Burkhardt. Peter Liepolt podał dodatkowe praktyczne wskazówki i wyjaśnił związki i podejścia do konkretnych wyzwań przywódczych. Zaproszenie na comepack podkreśla rosnący pozytywny wizerunek i postrzeganie generowane przez comepack GmbH. W tym roku firma comepack GmbH została również nominowana do nagrody „Grand Prix małych i średnich przedsiębiorstw”.

powrót